فروشگاه اینترنتی ام پایر مارکت EMPIRE MARKET

درباره ما ...

 

مرکز تجارت الکترونیک ام پایر مارکت

 EMPIRE MARKET (ONLINE STORE)

 

empire_market_-iranian_online_stor_فروشگاه_الکترونیک_ام__پایر_مارکت

فروشگاه الکترونیک ام پایر مارکت فروشگاهی کاملا معتبر و استاندارد بوده که افتخار فعالیتی چندین ساله در عرضه تجارت الکترونیک دارد.

تمرکز ما در فروشگاه ام پایر مارکت، عرضه محصولات مدرن و متفاوت و درعین حال با صرفه اقتصادی می باشد تا تمامی اقشار هموطن ایرانی بتوانند از آنها بهره مند شوند.

تلاش ما بر این است تا محصولاتی را عرضه کنیم که در بازار سنتی کشور وجود نداشته و محصولی نو و متفاوت تلقی می گردند.

ما تمامی محصولات خود را قبل از قرار دادن در فروشگاه، تست میکنیم و همیشه محصولی را عرضه خواهیم کرد که از نظر کیفی در سطح مناسبی قرار داشته باشد و در عین حال از قیمت ویژه و مقرون به صرفه ای هم برخوردار باشد.

ام پایر مارکت کلیه محصولات خود را به صورت برخط (آنلاین) عرضه می کند و مجری نسل نوین سیستم های تجارت الکترونیک غیر حضوری و مدرن می باشد.

کلیه سفارشات به صورت آنلاین ثبت شده و از طریق سرویس های مخصوص، در آدرس مورد نظر خریدار تحویل می شوند.

ام پایر مارکت از طیف متنوعی از سیستم (سرویس) های توزیع نظیر توزیع پستی (خدمات توزیع شرکت پست جمهوری اسلامی ایران) ، سرویس پیک محدوده شهری (ویژه تهران) ، سرویس توزیع باربری ، تیپاکس و از همه مهمتر سرویس شبکه توزیع مستقل سراسری (سرویس خصوصی ویژه ام پایر مارکت) بهره می برد.

گستره پوشش سرویس های توزیع و خدمات ام پایر مارکت کاملا فراگیر بوده و برجستگی ویژه ای در بین فروشگاه های آنلاین دارد.

ما همواره تلاش میکنیم تا اعتماد خرید الکترونیکی را در کشور عزیزمان ایران احیا کنیم و فضای جدید و مدرن خرید اینترنتی را به سمت اعتماد و اطمینان سوق دهیم.

در این راستا در سال 1391 موفق به اخذ نماد اعتماد تجارت الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت شدیم.

همچنین در فصل دیگری از این روند توسعه خدمات، ام پایر مارکت این افتخار را دارد که در زمینه تامین و ارائه محصول با شرکت ایده نوین تجارت روماک به توافق رسیده و از سال 1395 بخش عمده ای از محصولات خود را از طریق فروشگاه اینترنتی بامیلو به مشتریان ارائه می کند.

به دنبال تحقق همین همکاری افتخار آمیز، در حال حاضر می توان بخش اعظمی از محصولات فروشگاه ام پایر مارکت را از طریق فروشگاه بامیلو و تحت سرویس های توزیع مناسب شرکت روماک نیز خریداری کرد.

ما در فروشگاه ام پایر مارکت تمام تلاش خود را برای جلب رضایت و اعتماد شما مشتری گرامی به کار گرفته و خواهیم گرفت و همیشه در برابر شما مشتری گرامی پاسخگو خواهیم بود..

هدف ما جلب رضایت و اعتماد شماست ...

 


فروشگاه تجارت الکترونیک ام پایر مارکت

آدرس مرکز مدیریت و تبادلات: تهران - تهران - خیابان کارگر جنوبی - چهارراه لشگر - مجتمع گمرک امام خمینی (ره) - واحد لجستیک تجارت الکترونیک - فروشگاه اینترنتی ام پایر مارکت

مدیر و صاحب امتیاز: احمد جمشیدی

 

تلفن 40774616-021

 _  021-77638951

موبایل 09127652261

آی دی تلگرام @EMPIRE_MARKET

سامانه پیامکی 50001333223233

ایمیل EMPIRE MARKET ONLINE STORE ADRESS EMAIL

 

 

 

 

 


فروشگاه الکترونیک ام پایر مارکت _ e-commerce iran EMPIRE MARKET _ www.empirmarket.ir